Nasi Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi.

U podstaw działalności naszej kancelarii leży zaangażowanie nie tylko naszych pracowników, ale również naszych stałych Partnerów biznesowych, którzy – w stałej dyspozycji wobec potrzeb naszych Klientów – kompleksowo rozwiązują zawiłe problemy prawno-podatkowe. Aby dostarczyć naszym Klientom gotowe, najbardziej optymalne i korzystne rozwiązania, pracujemy w ramach zespołu składającego się z prawników, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, specjalistów od marketingu i sprzedaży oraz konsultantów o wszechstronnym podejściu do prawa i biznesu.

Grupa Goldenstein to szereg podmiotów łączących usługi z zakresu kompleksowej obsługi prawnej z bieżącą obsługą podatkową i księgową oraz specjalistycznym doradztwem podatkowym. W ramach grupy GIA działa:

  • polska kancelaria podatkowa Goldenstein International Advisors Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.
  • polska kancelaria prawna Goldenstein Legal – Kancelaria Prawna Sp. k.
  • polska kancelaria podatkowa Goldenstein Sp. z o.o.
  • niemiecka kancelaria doradztwa podatkowego oraz biegłego rewidenta BRAINS TRUST GMBH Wirtschaftsprüfungsgesellschaft, Steuerberatungsgesellschaft
  • niemiecka kancelaria podatkowa Goldenstein International Advisors Partnerschaft mbB – Rechtsanwalt, Steuerberater und Wirtschaftsprüfer
  • niemiecka kancelaria prawna Goldenstein & Partner – Rechtsanwälte Steuerberater

Sieć powiązań i relacji z naszymi Partnerami biznesowymi, świadczącymi różnorodne usługi, sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Klientom wsparcie również przy skomplikowanych transakcjach o multidyscyplinarnym charakterze. Doceniając znaczenie partnerskiej współpracy, przy świadczeniu naszych usług, stale współpracujemy z polskimi i niemieckimi liderami w branży logistycznej, prawniczej, podatkowej oraz finansowej: