Profil

„Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni.” Arystoteles

Jesteśmy międzynarodową, nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą wyspecjalizowaną w zakresie pełnej obsługi prawno-podatkowej dużych przedsiębiorstw, spółek osobowych i osób fizycznych. W odróżnieniu od większości firm doradczych, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, doradztwa biznesowego, a także outsourcing’u finansowego i kadrowo-płacowego.

Doradzamy polskim, niemieckim i międzynarodowym Klientom działającym w różnych branżach (m.in. usługi, produkcja, handel, sprzedaż internetowa, branża budowlana oraz transportowa), oferując pomoc w takich dziedzinach prawa jak: prawo cywilne, gospodarcze, handlowe, prawo podatkowe i administracyjne, a także prawo pracy oraz prawo własności intelektualnej. W ramach udzielonego pełnomocnictwa reprezentujemy naszych Klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

Nasz zespół składa się z prawników, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, aplikantów, specjalistów oraz konsultantów, których wykształcenie i wieloletnie doświadczenie praktyczne pozwalają na unikalne i profesjonalne podejście do Klientów kancelarii oraz świadczonych usług.

Oferujemy usługi doradztwa oraz obsługi księgowej na najwyższym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów etycznych. Podejmujemy się trudnych spraw, które wymagają od nas nowatorskiego podejścia i interdyscyplinarnej wiedzy, a także doświadczenia związanego z zagadnieniami dotyczącymi prowadzenia oraz funkcjonowania przedsiębiorstwa. Każda z prowadzonych przez nas spraw podlega gruntownej analizie i ocenie ryzyk oraz możliwości osiągnięcia oczekiwanego przez Klienta efektu. Proponowane przez nas rozwiązania są oparte na przepisach prawa, ale również innowacyjne i optymalizujące obciążenia finansowe naszych Klientów.

Zespół kancelarii na co dzień pracuje w międzynarodowym środowisku, natomiast ze względu na szczególne zapotrzebowanie naszych Klientów prowadzimy Dział „Competence Center”, w którym nasi specjaliści zajmują się doradztwem biznesowym dla Start-up’ów oraz doradztwem dla przedsiębiorców z Polski oraz Niemiec, którzy planują założenie firmy lub prowadzą działalność gospodarczą w Niemczech lub w Polsce.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy obsługę w językach: polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim oraz francuskim.

Oferujemy Państwu obsługę kompleksową tj. obejmującą doradztwo we wszystkich dziedzinach lub w formie pakietów prawnych, podatkowych lub księgowych.

Naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do Klienta, po rozpoznaniu jego problemów, potrzeb i oczekiwań. W związku z tym zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli porozmawiać o rozwiązaniach najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb.