Usługi w Polsce

Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie! Dajemy Ci nasze 20 lat doświadczenia, nowoczesne rozwiązania i kompleksową obsługę.

Podstawą funkcjonowania kancelarii jest wyspecjalizowanie doradców podatkowych, prawników oraz księgowych w danych gałęziach i dziedzinach prawa, ekonomii i finansów. Nasza kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawno-podatkową oraz księgową. Oferujemy stałą obsługę osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek osobowych i handlowych.

Specjalizujemy się w prawie podatkowym, poszukujemy optymalnych konstrukcji podatkowych, reprezentujemy Klientów w sprawach podatkowych przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi. Pomagamy w zakładaniu i rejestracji działalności gospodarczej osób fizycznych oraz spółek na terenie Niemiec, przygotowujemy projekty umów, sporządzamy opinie i analizy prawno-podatkowe dotyczące umów, prowadzimy sprawy sądowe z zakresu prawa gospodarczego.

Nasza kancelaria obsługuje także przedsiębiorców z Niemiec. Oferujemy pomoc w zarejestrowaniu działalności gospodarczej na terenie Polski, dokonaniu wyboru najbardziej optymalnej formy prowadzenia działalności, pozyskania funduszy na rozwój działalności oraz pomoc w dochodzeniu należności od dłużników w Polsce.

Zapewniamy obsługę w języku: polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim i francuskim.

W kancelarii funkcjonują następujące działy, dzięki współpracy których oferowane przez nas usługi mają nie tylko szeroki zakres, ale również najwyższą jakość:

  • Dział Doradztwa Podatkowego
  • Dział Doradztwa Prawnego
  • Dział Doradztwa Biznesowego
  • Dział „Competence Center”

Jeżeli mają Państwo pytania związane z naszymi usługami, uprzejmie prosimy o kontakt pod nr telefonu: +48 696 004 412 lub skorzystanie z formularza kontaktowego.