Karierre

Jeżeli nie boisz się nowych wyzwań, stałego doskonalenia i chcesz wykorzystać swój potencjał, dołącz do nas i podziel się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem.

Jesteśmy międzynarodową, prężnie rozwijającą się kancelarią prawno-podatkową, która zatrudnia aktualnie ok. 200 pracowników w sześciu biurach, mieszczących się w Berlinie, Wrocławiu, Poczdamie, Hamburgu, Poznaniu i Szczecinie.

Sukces naszej kancelarii tworzą kompetencje, doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników. Dlatego stale dbamy o rozwój naszej kadry, budowanie przyjaznej atmosfery pracy i wzajemną pomoc – nie tylko zawodową. Cenimy w ludziach ambicję, odwagę, otwartość i chęć stałego poszukiwania nowych, lepszych rozwiązań. W zamian oferujemy interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole specjalistów z zakresu prawa, księgowości i zasad prowadzenia biznesu.

Do naszego zespołu poszukujemy specjalistów, absolwentów i studentów kierunków prawniczych, ekonomicznych i pokrewnych, którzy swoją karierę zawodową wiążą z profesjonalnym doradztwem. Szukamy ludzi o otwartych umysłach, błyskotliwych i pomysłowych, dla których praca jest równocześnie pasją. Cenimy ludzi o szerokich horyzontach i bogatym, różnorodnym doświadczeniu, którzy wnoszą do naszej kancelarii dodatkową wartość. Ze względu na międzynarodowy profil naszej kancelarii, poszukujemy osób, które biegle władają przynajmniej jednym z następujących języków obcych: niemieckim, rosyjskim lub angielskim.

Jeżeli swoją karierę zawodową wiążesz z doradztwem i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i aplikuj!


Aktualne oferty pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny.


Aplikacje spontaniczne

Nieustannie poszukujemy ambitnych, doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Dlatego, jeżeli chcesz rozpocząć karierę w dynamicznej, międzynarodowej, prężnie rozwijającej się kancelarii, stawiasz na rozwój zawodowy, zdobywanie praktycznego doświadczenia i sukces – prześlij do nas swoją aplikację – nawet, jeżeli aktualnie nie szukamy osoby z Twoimi kwalifikacjami – możemy to zmienić!